Biz Kimiz?

ŞİFA KÖFTE‘nin gizli reçetesi ile hazırlanan köftelerin lezzeti günümüze kadar tüm ününü ve lezzetini korumuştur. Bizi diğer restoranlardan ayıran en önemli iki özellik; sağlık ve temizliktir. Restoranlarımızda hijyen ve sağlık kuralları çok sıkı bir şekilde kontrol edilmekte ve uygulanmaktadır. Misafirlerimiz gönül rahatlığı ile ne yediklerini bilirler, pişirme ve servis aşamasındaki temizliği net bir şekilde görebilirler. Markamızın kuvveti franchise ortaklarımızdan, iş sağlayıcılarımızdan ve kendilerini markaya adamış çalışanlarımızdan gelmektedir.

Bayilik Şartları

Restoran ve gıda endüstrisi çok yoğun bir rekabetin yaşandığı bir sektördür. Bu sektöre girişte yanınızda ŞİFA KÖFTE Franchise desteğinin ve markasının olmasının büyük avantajları vardır. ŞİFA KÖFTE bayiliği şartları yerine getirildiği zaman markanın bayisi olabilirsiniz. Marka şartları resmi internet sitesinde açıklamıştır.

Dosyayı İndir

Formu İndir

Pazar Hazır!

ŞİFA KÖFTE’ nin pazarı hazırdır. Sağlıklı ve lezzetli, tek standart kalitede ürünler sunan bir markadır. ŞİFA KÖFTE markası iyi bilinmekte ve tanınmaktadır. ŞİFA KÖFTE, tarihi ve lezzeti, reklam kampanyalarımız ile birlikte, kısmen az tanınırlılık problemini çözecektir.

Şimdi Arayın

ŞİFA KÖFTE Bayiliğini Alarak Rekabetin Yaşandığı Gıda Sektöründe Başarılı Olabilirsiniz. Bu Markanın Bayisi Olmanın Getirdiği Çok Sayıda Avantajdan ve Destekten Faydalanabilirsiniz.

HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

0216 576 16 00